Dziury w siatce bezpieczeństwa – dostęp legalnych imigrantów do ubezpieczenia zdrowotnego cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jak na ironię, w stanach, które zdecydowały się nie rozszerzać swoich programów Medicaid – opcja, którą Sąd Najwyższy dała państwom w swojej decyzji ACA zeszłego lata – legalni imigranci o dochodach poniżej 100% federalnego poziomu ubóstwa mogą mieć większy dostęp do ubezpieczeń niż osoby o niskich dochodach obywatele: autorzy ACA zakładali, że obywatele o tak niskich dochodach otrzymywaliby Medicaid, a zatem pozostawili ich, ale nie legalnych imigrantów, bez wsparcia na zakup ubezpieczenia na giełdach. Jednak dopiero okaże się, czy ubezpieczenie na giełdzie będzie dostępne dla takich imigrantów o niskich dochodach. Ponadto słabi medycznie i niepełnosprawni imigranci o niskich dochodach nadal będą pozbawieni dostępu do opieki Medicaid w zakresie opieki długoterminowej. W rezultacie wielu imigrantów pozostanie zależnych od programów państwowych, które nadal będą podatne na presję fiskalną. Więcej sporów jest prawdopodobne. Polityka publiczna, która odmawia legalnym imigrantom równego dostępu do publicznych programów ubezpieczeniowych, pozostawia legalnych rezydentów i ich pracowników służby zdrowia niepotrzebnie narażonych na zranienia i choroby. Zachęcając do programów tylko dla imigrantów, polityka ta utrwala niepotrzebną złożoność systemu opieki zdrowotnej. Jedynie oferując legalnym imigrantom takie samo ubezpieczenie, jak obywatele, możemy zapewnić im bezpieczeństwo zdrowotne i stworzyć bardziej racjonalny system opieki zdrowotnej.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 24 lipca 2013 r. O godz.
Author Affiliations
Z Northeastern University School of Law w Bostonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Sontag D. Deportowany w śpiączce, zapisany w US New York Times. 8 listopada 2008 r .: A1.

2. Passel JS, Cohn D. Portret nieautoryzowanych imigrantów w Stanach Zjednoczonych. Washington, DC: Pew Hispanic Center, 14 kwietnia 2009 (http://pewhispanic.org/files/reports/107.pdf).

3. Goldman DP, Smith JP, Sood N. Status prawny i ubezpieczenie zdrowotne wśród imigrantów. Health Aff (Millwood) 2005; 24: 1640-1653
Crossref Web of Science Medline
4. Stimpson JP, Wilson FA, Su D. Nieautoryzowani imigranci wydają mniej niż inni imigranci i amerykańscy tubylcy na opiekę zdrowotną. Zdrowie Aff (Millwood) 2013 12 czerwca (Epub przed wydrukiem).

5. Pereira KM, Crosnoe R, Fortuny K, i in. ASPE (asystent sekretarza ds. Planowania i oceny): Krótkoterminowe badania: Bariery w dostępie imigrantów do programów w zakresie zdrowia i usług dla ludności (maj 2012 r.) (Http://aspe.hhs.gov/hsp/11/ImmigrantAccess/Barriers/rb.shtml# w ciągu).

Zamknij odniesienia
Cytowanie artykułów (8)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: norfloksacyna, gumiś płock, czop ropny na migdale ]

Tags: , ,

No Responses to “Dziury w siatce bezpieczeństwa – dostęp legalnych imigrantów do ubezpieczenia zdrowotnego cd”

  1. Nadia Says:

    Konieczne jest branie leków

  2. Albert Says:

    [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu catering[...]

  3. Gracjan Says:

    Polecono mi fototerapię

Powiązane tematy z artykułem: czop ropny na migdale gumiś płock norfloksacyna