Wygładzenie drogi do wysokiej jakości, bezpieczeństwa i oszczędności ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

To przypuszczenie jest jednak wysoce wątpliwe. Codzienne fluktuacje przyjęć jednego szpitala na potrzeby operacji ratunkowych i planowych. Dane dotyczą tylko dni roboczych i pochodzą z Instytutu Optymalizacji Opieki Zdrowotnej.
Ogólnie rzecz biorąc, średnia frekwencja łóżek szpitalnych w USA wynosi 65 do 67% – znacznie niższa niż w wielu innych krajach uprzemysłowionych, zgodnie z Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju. Pomimo tego, że przeciętnie jedna trzecia pojemności łóżek szpitalnych w USA jest bezczynna w danym momencie, wykorzystana pojemność szpitala zmienia się codziennie nawet w poszczególnych szpitalach (patrz wykres), a szpitale są często przepełnione. Pacjenci mają szczęście, jeśli zostaną przyjęci w dolinie w związku z zapotrzebowaniem pacjentów i niefortunnie, jeśli przyjadą podczas szczytu, kiedy wszystkie zasoby szpitalne (łóżka, pielęgniarki, lekarze, sprzęt radiologiczny itp.) Są rozrzedzone.
Nadmierny przepływ pacjentów nie jest po prostu cechą klęsk żywiołowych, pandemii lub tragicznych wydarzeń. W każdym szpitalu zbadanym przez Instytut Optymalizacji Opieki Zdrowotnej i innych, 3 większość zmienności w przepływie pacjentów jest przypisana do zaplanowanych przyjęć.
W wielu amerykańskich szpitalach standardową praktyką jest wykonywanie tylu operacji dziennie, ile wymagają tego chirurdzy z przywilejami wstępu. Kiedy wiele operacji jest zaplanowanych na ten sam dzień, wytwarzają sztuczne piki w cierpliwym popycie. Te szczyty są naprawdę napędzane nie przez potrzeby pacjentów, ich pragnienia czy korzyści, lecz raczej przez połączenie nieuwagi menedżerskiej i głęboko zakorzenionych prerogatyw zawodowych i praktyk instytucjonalnych. Te sztuczne szczyty i doliny nadal wspierają opiekę zdrowotną, która zagraża pacjentom, zmniejsza dostęp do opieki, wywiera sztuczną presję na klinicystów podczas szczytów i powoduje niepełne wykorzystanie zasobów opieki zdrowotnej podczas dolin. Stanowią one poważną przeszkodę w budowaniu bezpiecznego i wydajnego systemu dostaw.
Sztuczne szczyty i doliny w przepływie pacjenta mogą i powinny być analizowane i wygładzane za pomocą praktycznie sprawdzonej metody. 3.4 Metoda ta wymaga najpierw oddzielenia zasobów szpitalnych (np. Sali operacyjnej) wykorzystywanych do zabiegów planowych i niezaplanowanych, a następnie zapewnienie, że podobna liczba przyjęć do wyboru odbywa się na różnych oddziałach szpitalnych każdego dnia.3 Szpitale takie jak Johns Hopkins, Cincinnati Children s i Mayo Clinic na Florydzie zastosowały tę metodę z powodzeniem, poprzez zaangażowanie przywódców, zaangażowanie lekarzy, a zwłaszcza chirurgów, wykorzystanie lokalnych danych i poleganie na zasadach badań operacyjnych. Stosując tę metodę przez do 2 lat, szpitale te osiągnęły wielomilionowe obniżenie rocznych kosztów, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo pacjentów, jakość opieki i zadowolenie zarówno pacjentów, klinicystów, jak i kierowników szpitali.2,4,5 Na przykład: poprzez odpowiednie zarządzanie przepływem pacjentów, Szpital Dziecięcy w Cincinnati zaoszczędził 100 milionów USD na kosztach kapitałowych i zwiększył swoją marżę o ponad 100 milionów USD rocznie, jednocześnie poprawiając jakość opieki. 5 Jeśli każdy z niemal 6000 amerykańskich szpitali osiągnął tylko 10% tych wyników finansowych, oznaczałoby to około 60 miliardów dolarów oszczędności, a także zmniejszenie przeludnienia, komplikacji, readmisji i śmiertelności.2 Gdyby każdy szpital uniknął dodania tylko jednego dodatkowego łóżka do przyjęcia sztucznego napływu pacjentów, system opieki zdrowotnej zaoszczędziłby od 6 do 12 miliardów dolarów kapitału same koszty.
Bezpośrednie i pośrednie oszczędności dzięki płynniejszemu przepływowi pacjentów mogą zapewnić Medicare nowe życie, prowadzić badania biomedyczne, zmniejszyć dług publiczny, wspierać szkoły i służyć wielu innym celom prywatnym i publicznym
[patrz też: maliszczak trzebinia, kalikreina, cystis epidermalis ]

Tags: , ,

No Responses to “Wygładzenie drogi do wysokiej jakości, bezpieczeństwa i oszczędności ad”

 1. Maksymilian Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: gabinet dentystyczny[...]

 2. Vanessa Says:

  Moja corka2latka ma wraz zapalenie oskrzeli czy podczas tej choroby można ją kąpać

 3. Luiza Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: dieta odchudzająca[...]

 4. Karolina Says:

  Samemu się jest tępotą i innych pouczać

 5. Dangle Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: ćwiczenia na brzuch[...]

 6. Judge Says:

  Zawsze w takich artykułach dot. raka lekarze obwiniają pacjentów

Powiązane tematy z artykułem: cystis epidermalis kalikreina maliszczak trzebinia