Pełne ujawnienie – koszty out-of-pocket jako efekty uboczne cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ale te wysiłki są niedoskonałe i niekompletne, więc na razie lekarze i pacjenci często będą mieli trudny czas na oszacowanie różnic w kosztach między możliwymi sposobami leczenia. Ponadto pacjenci i lekarze stają przed barierami społecznymi, aby omówić koszty opieki. Bez wątpienia wielu lekarzy i pacjentów uważa, że dyskusje na temat pieniędzy są niewygodne; nie zostali pouczeni w sposób prowadzenia rozmowy. Pacjenci martwią się, że pytanie o koszty narazi ich na szwank w stosunku do lekarzy lub doprowadzi do złego traktowania. Niektórzy lekarze uważają, że ich obowiązkiem jest zapewnienie najlepszej opieki medycznej niezależnie od kosztów. Uważamy, że biorąc pod uwagę cierpienie wywołane przez koszty zewnętrzne, to w tradycyjnych obowiązkach lekarzy leży omawianie takich kwestii z naszymi pacjentami. Wprawdzie koszty out-of-pocket są trudne do przewidzenia, ale tak samo wiele jest wyników medycznych, które jednak są uwzględniane w dyskusjach klinicznych. Decydenci polityczni muszą nadal dążyć do większej przejrzystości kosztów medycznych, zwłaszcza tych ponoszonych przez pacjentów. Interesariusze ochrony zdrowia powinni popierać opiekę o wysokiej wartości, która zmniejsza koszty i poprawia wyniki. Ale ta zmiana nie nastąpi z dnia na dzień, aw międzyczasie pacjenci będą nadal cierpieć z powodu związanego z leczeniem obciążenia finansowego. Lekarze powinni omówić z pacjentami, co jest wiadome o tych kosztach, tak aby osobisty finansowy wpływ opieki medycznej został włączony do doboru najlepszej opieki dla danego pacjenta, w taki sam sposób, jak rozważany jest każdy inny potencjalny efekt toksyczny. Nie możemy już pozwolić sobie na koszty rozwodów z naszej dyskusji na temat alternatywnych metod leczenia pacjentów.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z Fuqua School of Business, Duke University (PAU); Duke University Medical Center (PAU, APA, SYZ); Duke Center for Learning Health Care, Duke Clinical Research Institute (APA, SYZ); oraz Duke Cancer Institute (APA, SYZ) – wszystko w Durham, NC.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Centra dla usług Medicare i Medicaid. Pliki ASP o cenach za 2013 r. 2013 (http://www.cms.gov/Medicare/Medicare-Fee-for-Service-Part-B-Drugs/McrPartBDrugAvgSalesPrice/2013ASPFiles.html).

2. Center for American Progress Action Fund. Pokrycie, kiedy się liczy: ile ochrony oferuje ubezpieczenie zdrowotne i jak konsumenci mogą wiedzieć. Maj 2009 (http://www.americanprogressaction.org/wp-content/uploads/issues/2009/05/pdf/CoverageWhenItCounts.pdf).

3. Krajowe Centrum Statystyki Zdrowia. Obciążenie finansowe opieki medycznej: wczesne opublikowanie danych szacunkowych z ankiety przeprowadzonej przez National Health Interview Survey, styczeń-czerwiec 2011. 2012 (http://www.cdc.gov/nchs/data/nhis/earlyrelease/financial_burden_of_medical_care_032012.pdf).

4. Zafar SY, Peppercorn JM, Schrag D, i in. Toksyczność finansowa leczenia raka: badanie pilotażowe oceniające wydatki bezpośrednie i ubezpieczonego pacjenta z rakiem. Oncologist 2013; 18: 381-390
Crossref Web of Science Medline
5 Alexander GC, Casalino LP, Meltzer DO. Komunikacja pacjenta z lekarzem na temat kosztów out-of-pocket. JAMA 2003; 290: 953-958
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (85)
Zamknij Cytowanie artykułów
[patrz też: cystis epidermalis, wyrównywanie ciśnienia w uszach, żyła podobojczykowa ]

Tags: , ,

No Responses to “Pełne ujawnienie – koszty out-of-pocket jako efekty uboczne cd”

 1. Osprey Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu tabletki na gardło[...]

 2. Pusher Says:

  Używam kwasu w kapsułkach

 3. Sebastian Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do psychiatra poznań[...]

 4. Seweryn Says:

  Gorzej….bezmyślność i dramatyczna buta niewiedzy

 5. Marcel Says:

  [..] Cytowany fragment: dieta kopenhaska[...]

 6. Nina Says:

  W suplemencie jest dużo składników potrzebnych przy chorobie tarczycy

Powiązane tematy z artykułem: cystis epidermalis wyrównywanie ciśnienia w uszach żyła podobojczykowa