Stomatologia i ortodoncja
Just another WordPress site

3-letnia szkoła medyczna – zmiana lub zamiana ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 7th, 2018

Nadzieja, że studenci zdecydują się na karierę w podstawówce, nie została konsekwentnie potwierdzona. Studenci zapisujący się w przyspieszonych programach BA-MD w szkołach medycznych w społecznościach częściej podejmowali karierę w medycynie rodzinnej niż w standardowych programach lekarskich, ale nawet te liczby były bliskie oczekiwanym od 60 do 75%; Ogólnie rzecz biorąc, programy te nie zwiększają systematycznie liczby studentów wybierających podstawowe zawody opiekuńcze. W pewnym momencie czwarty rok szkoły medycznej spędził wyłącznie w placówkach opieki ambulatoryjnej, ale jej nacisk został w dużej mierze przeniesiony na stacjonarne przedmioty do wyboru, 5, przez które studenci poszukują szerokiego doświadczenia w dziedzinach, w których mogą wkrótce wybrać karierę. Większość studentów spędza kilka miesięcy na fakultatywnych zajęciach w instytucjach, które zajmują wysokie miejsca w swoich wyborach na terenie rezydencji. Spędzają także od 2 do 3 miesięcy w szpitalach, w których rozważają kontynuowanie szkolenia podyplomowego. Jeśli czwarty rok zostałby wyeliminowany, działania te musiałyby nastąpić w trzecim roku, co zagrażałoby edukacji klinicznej lub musiałoby zostać porzucone. Chociaż niektórzy obserwatorzy twierdzą, że te wysiłki, aby uporządkować opcje kariery i programy pobytowe, nie mają wartości edukacyjnej, są one niezbędnymi krokami dla studentów, którzy są proszeni o sfinansowanie edukacji medycznej, a zatem mają prawo do kształtowania lokalizacji i charakteru ich studiów podyplomowych.
Ponadto dostęp do globalnych doświadczeń zdrowotnych; instrukcje z zakresu etyki medycznej, zasad bezpieczeństwa pacjentów i polityki zdrowotnej; a zaawansowane doświadczenia kliniczne są niezwykle cennymi komponentami czwartego roku. Co więcej, obserwuje się ostatnio tendencję do poszukiwania przez studentów jeszcze dłuższych terminów dla szkoły medycznej, z możliwością zdobycia dodatkowych kwalifikacji, w tym tytułów magisterskich, certyfikatów dodanych kompetencji i długotrwałych doświadczeń w zakresie badań i szkoleń. Wszystkie te działania mówią uczniom o rosnącej roli przywódczej lekarzy w przyszłych zespołach opieki zdrowotnej.
Naszym zdaniem trzeci rok programów nauczania w szkołach medycznych wymaga reformy, ponieważ uczniowie mają obecnie nieodpowiednią możliwość bezpośredniego kontaktu z pacjentem, że muszą zostać niezależnymi opiekunami. Regulacje dotyczące czasu pracy obowiązują zarówno studentów, jak i mieszkańców, a obecne większe skoncentrowanie się na efektywności i bezpieczeństwie może utrudniać studentom uzyskanie wymaganych umiejętności proceduralnych i nawiązanie bliskich relacji z pacjentami. Jesteśmy głęboko przekonani, że nauczyciele powinni zadbać o to, aby każda rotacja kliniczna była faktycznie kursem w danej dyscyplinie, a nie tylko lub 2-miesięcznym okresem zaangażowania klinicznego lub obserwacją opieki klinicznej. Obszerna dydaktyka i wykorzystanie nowych narzędzi do oceny kompetencji uczniów w każdej dziedzinie powinny być wymaganymi składnikami każdego klinicznego urzędu. Czwarty rok powinien być zatem czasem doskonalenia tych nowych umiejętności klinicznych i zawężenia możliwości wyboru zawodu.
Niestety, obecny czwarty rok nie przygotowuje wielu studentów do bardziej zaawansowanych obowiązków. W badaniu z 2009 r. Około jedna trzecia dyrektorów programów rezydencyjnych reprezentujących 10 specjalności medycznych i 21 instytucji wskazała, że stażyści zmagali się z organizacją wiedzy medycznej i zastosowaniem tej wiedzy w opiece nad pacjentem, profesjonalizmie związanym z przejęciem odpowiedzialności, ich funduszem medycznym. wiedza i umiejętność pracy bez nadzoru, między innymi
[patrz też: wyrównywanie ciśnienia w uszach, metoda ndt, nietolerancja pokarmowa testy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: metoda ndt nietolerancja pokarmowa testy wyrównywanie ciśnienia w uszach